X
تبلیغات
مرکز آموزشی راهنمایی شهید بهشتی بوشهر

مرکز آموزشی راهنمایی شهید بهشتی بوشهر

مدرسه راهنمایی تیزهوشان بوشهر

اطلاعیه تقسیم بندی کلاس ها

اسامی دانش آموزان پایه اول شعبه 1

 

رديف

نام

نام خانوادگي

1

سجاد

اسکویی

2

علی

امیدوار

3

فرزاد

پارسایی

4

امیرحسین   

پرویز

5

کیارش             

پناهی

6

امیر

جمالی

7

امیرحسین

چرومی

8

محمدکریم

حاجی پور

9

محمدامین

حاجیانی

10

علی

حفیظی

11

مبین

حیدری

12

آرمین

حیدریان

13

هخامنش

درخشان

14

کسری

رئیسی نژاد

15

محمدرضا

روشن ضمیر

16

عليرضا

زارعي

17

فرهاد

شاكر

18

ابوالفضل

غلامي

19

هادي

فولادی هلیله

20

محمدحسن

قيم

21

محمدمهدی

کشتکار

22

رضا

كبيري

23

محمد

گله گیریان

24

آریا

محسنی فرد

25

امیرحسین

محمدحسینی

26

علیرضا

مرادی کهواده

27

سینا

مقیمی

28

محمدجواد

میرشکاری

29

شهریار

نامداری قره خانی

30

محمد

نظری


 

اسامی دانش آموزان پایه اول شعبه 2

 

رديف

نام

نام خانوادگي

1

امیر حسین

آماره

2

حسین

ابراهیمی

3

حسن

احمد زاده ریشهری

4

آرش

احمدی

5

کسری

احمدی

6

محمد

باستین

7

علی

بختیاری آزاد

8

سیدعلی

بهنیاء پور

9

ابوالفضل

بیات

10

محمدحسین

بیغش

11

امیررضا

پولادی ریشهری

12

سیاوش

جان احمدیان فیروزآبادی

13

محمد امین

چاهی  بخش

14

خشایار

چینی

15

اسماعیل

حاجیانی

16

امير حسين

حسيني كنگاني

17

امير محمد

حشمتي

18

علي

دشتي

19

محمد حسين

دواني

20

علي

رضا زاده

21

محمدصادق

سلیمی

22

حسین

سیار

23

پارسا

سید زاده

24

محسن

شعبانی

25

علی

فراست معمار

26

علیرضا

گشتاسبی

27

امیررضا

مقربی راد

28

محمدعرفان

ملکی

29

سیدامیرحسین              

موسوی

30

علیرضا

میرزایی

 


 

اسامی دانش آموزان پایه اول شعبه 3

 

رديف

نام

نام خانوادگي

1

بهروز

آزادمهر

2

آریا

ارجمند زاده

3

آرین

ایران پور

4

دانیال

باغبان

5

سیدامیرحسین                      

 بصری

6

علی

پولادی

7

عرفان

پیل پایه

8

امیر حسین

تفنگچی

9

کوشان

حاجیونی

10

علی رضا

خلیلی

11

سهند

خواجه ئیان

12

محمد امین

خورشیدیان

13

ابوالفضل

خوشخرام

14

شاهین

دهدشتی

15

پرهام

دیو دل

16

طاها

ساجدی

17

علیرضا

شریفات

18

محمد

شوقی مجرد

19

علیرضا

عالی نژاد

20

پوریا

علیزاده

21

علیرضا

غلام پور

22

محمد

فریور

23

سهراب

کاشف تفرشیان

24

مهدی

کبیر ی

25

آرام

کریمی

26

محمد

 ماهینی

27

محمد

مرادی بالف

28

محمد امین

مردانیان دهکردی           

29

پرویز

مهدی زاده

30

سیدمحمدمهدی

نژادحسینیان


 

اسامی دانش آموزان پایه دوم شعبه 1

 

رديف

نام

نام خانوادگي

1

رضا

انصاری

2

محمد امین

اورا

3

محمد امین

بهنام پور

4

روزبه 

توانایی

5

سید پوریا

حمیدی

6

شاهین

دارابیان

7

آرمین

درویشی

8

علی

دهقانی

9

ماهان

رازقی پور

10

امین

راسخ خو

11

محمد

رستمی

12

فر نود

ریاحی

13

محمد

شیردل

14

امیر   

صائب

15

دانا   

صفوي

16

حسن

عباسی

17

محمدحسين

عرب

18

محمد

فقیه

19

يوسف

لاوری

20

سید احمد

مبلغ

21

علي

مشرفی

22

علیرضا      

ملک نژاد اهرمی

23

سیاوش   

موسوی فرد

24

سید محمد حسن

نبوی

25

محمد رضا

نفیسی

26

محمد نوید

نفیسی بهابادی

27

وهاب  

واعظی

28

محمد  رضا   

هاشمی 

29

محمد مهدی

یزدان شناس

 


 

 

اسامی دانش آموزان پایه دوم شعبه 2

 

رديف

نام

نام خانوادگي

1

امیر منصور

آذرباد

2

امین

باباپور قره جه

3

محمد امین

بادیان

4

رسول

برامکی

5

رضا

پیرو

6

امیر حسین

پیشان

7

رضا

جانی پور

8

محمد امین  

جمعه پور

9

محمد حسین

جمیری

10

محمد جواد

حقانی

11

علیرضا

خواجه

12

علیرضا

دباشی

13

علی

رنجبر

14

شایان

زمزم

15

نوید

زنده بودی

16

محمد رضا

سلطانی

17

علي

شیخ زاده

18

سيد محمد

علوی زاده

19

محمد

فرحبخش

20

رضا

فرخ  زاده بوشهری

21

فرشاد

فهیمی

22

مصطفی

قاسمی

23

رضا

قشلاقی  رحیمی

24

امیر حسین

کازرونی

25

رضا

محمدی

26

محمد امیر

مقاتلی

27

شهریار

میرزایی

28

سهیل

نصیری

29

رضا

نعمتی

 


 

اسامی دانش آموزان پایه سوم شعبه 1

 

رديف

نام

نام خانوادگي

1

علیر ضا       

  اسلوبی خواه

2

حسین               

بازدار

3

رضا                

پولادی

4

علیرضا       

تنگستانی

5

مجید  

جعفری همت

6

علیرضا  

جمالی

7

امیر رضا

چاپانی

8

آرمان  

حفیظی

9

عرفان   

خضر نژاد

10

محراب 

خضری خواجه

11

علی  

دادجو

12

علی  

دارسرایی

13

احسان  

دهقانی

14

عباس   

سبحانیان

15

رضا   

سلیمیان

16

امیر حسین 

سیمرونی

17

ایلیا  

شریفی

18

یاسین 

علی نیا

19

محمد 

فرجی

20

محمد  امین 

فقیه

21

امیر حسین  

فولادی

22

رضا 

کدخدا پور

23

دانیال 

گلابی

24

فرزاد  

گلستانی

25

باربد

محمد حسین پور

26

محمد  

مظفری

27

نیما 

موجی

28

محمد 

نوری

29

حسین

نهاری

30

هومن  

هوشمند

 


 

اسامی دانش آموزان پایه سوم شعبه 2

 

رديف

نام

نام خانوادگي

1

علی اصغر

اسدی

2

محمد رضا

امیری چرمیهنی

3

نوید  

بهاری فرد

4

علیرضا  

بهشتیان

5

نحند  

بهنام راد

6

مهدی

پیش بین

7

مهر ایین

جشنی پور

8

محمد   

جلالی

9

محمد حسین

حسینی شبانکاره

10

محمد  

حقیری

11

ابراهیم  

خلیل نژاد

12

علی  

رضایی

13

رضا   

رفعت جو

14

سعید      

زنگنه

15

محسن      

سنگی

16

محمد رضا      

شاکر

17

رضا

غلامی

18

علی

غلامی

19

سید سجاد

فرهی

20

نوید  

قدیمی راد

21

سام

کاشف تفریشیان

22

آریا  

کمالی

23

محمد رضا

کیانی

24

حسین

محمد زاده امید

25

نیما

مزم جهانی بوشهری

26

میعاد  

نادری

27

ماهان 

نظری

28

حسین  

نوح پیشه

29

سیدامیر مسعود               

هاشمی

30

سید صادق

یوسفی اوچموش         

   

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط مدیر   | 

آغاز سال تحصیلی جدید

آغاز سال تحصيلي ۹۱ ـ ۹۰ با یه صدا در آمدن زنگ مدرسه توسط آقای نکوئی دبیر شیمی مرکز.

قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید توسط محمد صادق مصور دارنده ی مقام دوم قرائت قرآن در کنگره ی کشوری قرآنی سمپاد.

خیر مقدم و خوش آمد گویی توسط آقای علی تنگستانی مدیر مرکز.

اهدای هدیه ای از سوی مرکز به رسم یاد بود به دانش آموز محمد صادق مصور توسط آقای عبدالکریم محمودی دبیر علوم اجتماعی

ورود دانش آموزان به کلاس های درس به منظور آشنایی با محیط مر کز و دبیران.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط مدیر   | 

زنگ جوانه ها

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط مدیر   | 

دعوت از اولیای دانش آموزان برای شرکت در جلسه

اطلاعیه

به منظور آشنایی هرچه بیشتر اولیای محترم با شرایط و نحوه ی ادامه ی تحصیل فرزندشان در مراکز استعدادهای درخشان و بحث و تبادل نظر پیرامون مسایل مختلف آموزشی جلسه ای با حضور اولیای محترم دانش آموزان و دبیران این مرکز از ساعت 30/8 تا 30/11 روز یکشنبه 27/6/۹۰ در سالن اجتماعات این مرکز برگزار می گردد. لذا بدین وسیله از اولیای محترم جهت حضور در این جلسه دعوت بعمل می آید.

 لازم به توضيح است كه اين جلسه فقط براي اولیای دانش آموزان كلاس هاي اول تا سوم که امسال وارد این مرکز شده اند مي باشد. بنابر این حضور اولیای دانش آموزان کلاس های دوم و سوم که سال قبل در همین مرکز به تحصیل اشتغال داشته اند ضرورتی ندارد.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط مدیر   | 

اطلاعیه در مورد توزیع کتاب های درسی

نحوه ی تهیه ی کتاب های درسی

 

 به اطلاع می رساند که فقط کتاب های تکمیلی توسط این مرکز و در آغاز سال تحصیلی بین دانش آموزان توزیع می شود.

لذا دانش آموزان عزیز می توانند کتاب های درسی دوره ی راهنمایی را از محل های عرضه کتاب های درسی که توزیع آن از تاریخ ۱۵/۶/۹۰  آغاز شده تهیه نمایند.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط مدیر   | 

نتيجه آزمون جايگزيني ورودي پايه دوم و سوم

نتيجه آزمون جايگزيني ورودي پايه دوم  

مركز آموزشي راهنمايي شهيد بهشتي «استعدادهاي درخشان بوشهر»

ردیف          نام خانوادگی          نام                    نام آموزشگاه

۱ـ               آورا                      محمدامين          شهيد فهميده

۲ـ               باباپورقرچه            امين                  شهيد مصطفي خميني

۳ـ               بادبان                  محمدامين           سلمان فارسي

۴ـ               بهنام پور              محمدامين           جوادالائمه

۵ـ               جاني پور             رضا                     سلمان فارسي

۶ـ               جميري               محمد حسن         جوادالائمه

۷ـ               حميدي               سيدپوريا              شهيد فهميده

۸ـ               درويشي             آرمين                  22بهمن

۹ـ               راسخ خو             امين                   جوادالائمه

۱۰ـ             رستمي              محمد                  22بهمن

۱۱ـ             رنجبر                  علي                   جوادالائمه

۱۲ـ             زنده بودي            نويد                    مصلحيان

۱۳ـ             شيردل                محمد                 شهيد مصطفي خميني

۱۴ـ             صائب                  امير                    شهيد فهميده

۱۵ـ             عباسي               حسن                 شهيد مصطفي خميني

۱۶ـ             علوي زاده            سيدمحمد

۱۷ـ             فرخ زاده بوشهري  رضا                     شهيد مصطفي خميني

۱۸ـ             فقيه                   محمد                  جوادالائمه

۱۹ـ             قاسمي              مصطفي               شهيد مصطفي خميني

۲۰ـ             قشلاقي رحيمي   رضا                     ولايت

۲۱ـ             كازروني               اميرحسين           شهيد فهميده

۲۲ـ             لاوري                  يوسف                 22 بهمن

۲۳ـ             مبلغ                    سيداحمد            قائم آل محمد

۲۴ـ             محمدي               رضا                     شهيد مصطفي خميني

۲۵ـ             مقاتلي                محمدامين           جوادالائمه

۲۶ـ             ملك نژاد اهرمي    عليرضا                سعدي

۲۷ـ             موسوي فرد          سياوش              شهيد فهميده

۲۸ـ             نعمتي                 رضا                    شهيد فهميده

۲۹ـ             نفيسي نيمابادي   محمدنويد            شهيد مصطفي خميني

 

نتيجه آزمون جايگزيني ورودي پايه سوم  

مركز آموزشي راهنمايي شهيد بهشتي «استعدادهاي درخشان بوشهر»

ردیف   نام خانوادگی    نام                           نام آموزشگاه

1ـ      اسلوبي خواه  عليرضا                     شهيد مصطفي خميني

2ـ      بهشتيان        عليرضا                    شهيد فهميده

3ـ      پولادي           رضا                         شهيد مصطفي خميني

4ـ      جشني          مهرآئين                    جوادالائمه

5ـ      جعفر نژاد        عرفان                       شهيد فهميده

6ـ      جلالي            محمد                      شهيد مصطفي خميني

7ـ      جمالي           عليرضا                     شهيد فهميده

۸ـ      دارسرائی        علي                    جواد الائمه

۹ـ      دهقان            احسان                      شهيد تركمان 2

۱۰ـ      سبحانيان        عباس                      جهان دانش

۱۱ـ     سنگي          محسن                     شهيد فهميده

۱۲ـ     سيمروني       اميرحسين                جوادالائمه

۱۳ـ     شاكر             محمدرضا                  شهيد مصطفي خميني

۱۴ـ     غلامي           علي                       22 بهمن

۱۵ـ     فقيه              محمدامين                 شهيد مصطفي خميني

۱۶ـ     فولادي           امير حسين                شهيد مصطفي خميني

۱۷ـ     قديمي راد       نويد                         شهيد مصطفي خميني

۱۸ـ     كاشف تفرشيان سام                      جواد الائمه

۱۹ـ     كمالي              آريا                       شهيد فهميده

۲۰ـ     مزم جهاني بوشهري نيما                شهيد فهميده

۲۱ـ     نادری             ميعاد                     جواد الائمه

 

 

با عرض تبریک قبولی فرزندتان در مرکز آموزشی راهنمایی شهید بهشتی (استعدادهای درخشان بوشهر) و با آرزوی موفقیت و سربلندی این عزیزان، مدارک مورد نیاز ثبت نام بدین شرح می باشد:   

1-   مدارک تحصیلی دوره راهنمايي

2-   دفترچه سلامت

3-  عکس 4 × 3    6 قطعه

4-  اصل و دو برگ کپی شناسنامه

5-  پوشه یک جلد

6-  حق بیمه حوادث مبلغ 12000ريال

۷-  تکمیل و امضای تعهد نامه عدم استفاده و همراه داشتن تلفن همراه در محیط مرکز

۸- تکمیل فرم مقررات ثبت نام و تعهدنامه ی انضباطی

۹- تکمیل فرم ثبت نام و مشخصات والدین

     (مي توانيد با کلیک بر روی  بندهای  ۷  تا  ۹ این فرم ها را از همین طريق دريافت کنید و پس از تکمیل به همراه سایر مدارک مورد نیاز به مرکز تحویل نمایید)

۱۰- پرداخت علی الحساب شهریه به مبلغ 2530000 ريال با توافق ولی دانش آموز به صورت نقد یا اقساط .(حداکثر تا پایان دی ماه سال جاری) 

       همکاران محترم فرهنگی از پرداخت شهریه معاف می باشند.

1۱- پرداخت  مبلغ 800000 ريال برای کلاس های فوق برنامه درس های فیزیک، شیمی، زیست شناسی ریاضی تکمیلی، زبان انگلیسی تکمیلی و رایانه.(مشمول کلیه ی دانش آموزان می گردد)

شماره حساب 4150131623006 بانک ملی به نام مرکز آموزشی راهنمایی شهید بهشتی.

عدم مراجعه و ثبت نام در موعد مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شده و از افراد ذخیره به عنوان جایگزین ثبت نام خواهد شد.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط مدیر   | 

اطلاعیه (دریافت فرم های مربوط به ثبت نام )

اولیای محترم می توانند بدون مراجعه به مرکز

فرم های مربوط به ثبت نام را

 (با كليك بر روي نام هر فرم)

از طریق اين وبگاه دریافت نموده

و پس از تکمیل، به همراه سایر مدارک مورد نیاز

به دفتر مر كز  تحويل نمايند.

 

فرم ثبت نام 

 

فرم مقررات مركز

 

 تعهد نامه تلفن همراه

 

پيمان نامه علمي

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط مدیر   |